Informacje związane z turniejem

Podsumowanie 1 turnieju FIFA ZS PONIATOWA

Turniej odbył się 24.02.2020. Od rana trwały przygotowania sali do przeprowadzenia turnieju, podłączanie konsol i klasyczna rozgrzewka. Mecze były rozgrywane w systemie 5 minut/ połowa na poziomie legendarnym, reprezentacjami krajów. Turniej rozpoczął się od losowania uczestników pozycji w "drzewku rozgrywek".

O godzinie 10:45 rozpoczęły się pierwsze pojedynki, w tej rundzie należy wspomnieć o wspaniałym wyniku w pojedynku Dominik Banach vs Jakub Wyroślak zakończony pokaźną wygraną 9:0 przez Dominika, w tej rundzie przegrał swój mecz jedyny uczestnik turnieju spośród nauczycieli (Paweł Gębka) po zaciętym meczu i wygranej 3:2 przez Jarosława Tupaja.

Druga runda powoli wyłaniała przyszłych faworytów a gra często była rozstrzygana przez rzuty karne. Nerwy niektórym graczom dawały się we znaki, bojowy okrzyk Jarka Tupaja, na długo zostanie w naszej pamięci.

Turniej toczył się swoim rytmem, aż do półfinałów, gdzie kibice podzielili się na dwa obozy, śledząc i dopingując swoich faworytów.

Mecz o trzecie miejsce pomiędzy Paweł Woś a Bartek Koma oglądali wszyscy z uwagą, wynik 2:1 dla Bartka świadczyć może o zaciętym pojedynku i wyrównanym poziomie. Najważniejszy pojedynek został rozegrany między dwoma kolegami z klasy T3a: Kuba Kaczyński vs Dominik Banach ze wskazaniem na Dominika, który wygrał ten pojedynek wynikiem 2:1, strzelając jedną z bramek przepięknej urody na co kibice zareagowali gromkimi brawami.